Geri Dön
GündemSokak ortasında eşini öldürdü! Korkunç detay ortaya çıktı

Sokak ortasında eşini öldürdü! Korkunç detay ortaya çıktı

İzmir’in Karabağlar ilçesinde, Şükrü Türkmen (69) sokak ortasında öldürdüğü Nurel Türkmen'i (61), ayrı yaşadığı eşi tarafından daha önce de ölümle tehdit edildiği, bu nedenle de çok fazla dışarı çıkmadığı öğrenildi.

Sokak ortasında eşini öldürdü! Korkunç detay ortaya çıktı

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Basın Sitesi Gazeteci Hasan Tahsin Caddesi'nde meydana geldi. Nurel Türkmen, evinin yakınında yürürken, bir süredir ayrı yaşadığı eşi Şükrü Türkmen ile karşılaştı. Şükrü Türkmen ile Nurel Türkmen arasında, iddiaya göre, kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı. Şükrü Türkmen, yanındaki bıçakla Nurel Türkmen'i vücudunun çeşitli yerlerinden çok sayıda bıçak darbesiyle yaraladı. Nurel Türkmen, kanlar içinde yere yığıldı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Nurel Türkmen,  sağlık ekibinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahaleye rağmen Nurel Türkmen kurtarılamadı. Polis, Şükrü Türkmen'i suç aleti bıçakla olay yerinde yakalayıp gözaltına aldı. Nurel Türkmen'in cenazesi ise İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından yakınlarınca teslim alındı.

Öte yandan Nurel T. cinayetine dair yeni gelişmeler ortaya çıktı. Nurel Türkmen, Şükrü Türkmen ile yaklaşık 2 yıldır ayrı yaşadığı, 28 Mart'ta ise üniversite mezunu kızıyla birlikte Karabağlar ilçesine taşındıkları öğrenildi. Olayın meydana geldiği yerin, Nurel T.’nin evine yaklaşık 200 metre uzaklıkta olduğu belirtildi. Nurel Türkmen daha önce de eşi tarafından ölümle tehdit edildiği ve bu nedenle çok fazla dışarı çıkmadığı öne sürüldü. Şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.

TUTUKLANDI

İzmir'in Karabağlar ilçesinde, ayrı yaşadığı eşi Nurel Türkmen'i (61) sokak ortasında bıçaklayarak öldüren Şükrü Türkmen (69), sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Türkmen, ifadesinde suçunu itiraf edip, eşinin kendisini aldattığını düşündüğünü, aralarının bozuk olduğunu ve bu nedenle öldürdüğünü söyledi.