Geri Dön

Son dakika... Bakan Soylu duyurdu! 5 terörist daha öldürüldü

Gelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yıldırım 11 Herekol Operasyonu kapsamında Siirt'te 5 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Operasyonlarda son 1 haftada 22 teröristin ölü, 5 teslim ve 2 sağ olmak üzere 29 teröristin de etkisiz hale getirildi bildirildi.

Bakan Soylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Yıldırım 11 Herekol Operasyonu kapsamında, Jandarma Komando ve JÖH Birliklerimiz bugün Siirt’te, 5 teröristi daha ölü ele geçirdi. Son 1 haftada; 22 terörist ölü, 5 teslim ve 2 sağ olmak üzere toplam 29 terörist etkisiz. Kahramanlarımıza teşekkürler

Son dakika... Bakan Soylu duyurdu 5 terörist daha öldürüldü

BAKANLIKTAN OPERASYON AÇIKLAMASI

İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada da, 'Yıldırım -11 Herekol Operasyonu kapsamında; Siirt Baykan Tandır Dağı bölgesinde, İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH) birliklerince gerçekleştirilen hava destekli operasyonda, 5 terörist silahlarıyla birlikte ölü olarak ele geçirildi.

Etkisiz hale getirilen 5 teröristle birlikte son 1 haftada yürütülen iç güvenlik operasyonlarında; 22’si ölü, 5’i teslim ve 2’si sağ olmak üzere toplam 29 terörist etkisiz hale getirildi' denildi.

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan BM'ye seslendi: Asla müsamaha göstermeyeceğiz!Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, video konferansla “75. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu”na katıldı. Erdoğan Doğu Akdeniz için bir çağrıda bulunurken, "Tüm bölge ülkelerinin göz önünde bulundurulduğu bölgesel bir konferans düzenlenmesini teklif ediyorum." ifadelerini kullandı. Yunanistan'ın bölgedeki tahriklerine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Doğu Akdeniz'de tacize asla müsamaha göstermeyeceğiz." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber