Geri Dön

Son dakika... Beyoğlu'nda 2 katlı boş bina çöktü

Gelen son dakika haberine göre; İstanbul Beyoğlu'nda iki katlı boş binada çökme oldu. Olayda ölen yada yaralanan olmazken bina kullanılmaz hale geldi.

Son dakika... Beyoğlu'nda 2 katlı boş bina çöktü

Beyoğlu Taksim Yağhanesi Sokak üzerrinde bulunan iki katlı boş binada saat 12.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle çökme oldu. Olay yerine itfaiye, elektrik ve İGDAŞ ekipleri sevk edildi. Sokağın elektriği ve gazı kesildi. Yapılan kontrollerde binada kimsenin olmadığı tespit edildi. Tedbir amaçlı sokak yaya ve araç trafiğine kapatıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken bina kullanılmaz hale geldi. Ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

ÇATIRTILAR GELİNCE İNSANLARI UYARDIK

Mahallede esnaf olan Burhan Kayacan "Ben içeride oturuyordum. Dışarıdan çatırtı sesleri geldi. Önce anlayamadım. Daha sonra bina içinden bir gürültü geldi. Binadan parçalar kopuyor. Benim arabam da tam binanın önündeydi. Diğer arabamda da çocuğum yatıyordu. Hemen koştum kardeşime arabayı buradan al bina çöküyor dedim. Biz arabayı aldıktan beş dakika sonra bina çöktü. Burası 3-4 ay önce satıldığı için boşaltıldı. Daha önce burada yaşayanlar vardı. Biz binadan çatırtılar gelince önlem aldık. Yolu kestik ve insanları uyardık. Onun için ölen ya da yaralanan yok" dedi.

Son dakika... Beyoğlunda 2 katlı boş bina çöktü

Son dakika... Beyoğlunda 2 katlı boş bina çöktü

Kahramanmaraş'ta polislere silahlı saldırıda bulunan zanlı hastanede öldüKahramanmaraş'ta, cinayet zanlısı olarak aranırken kaldığı otele gelen polislerden birini şehit eden diğerini yaralayan zanlı, hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet