Geri Dön
GündemSon dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremler

Son dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremler

Gelen son dakika haberine göre;Ege Denizi'nde, Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Aynı bölgede saat 01:50'de 4.4 büyüklüğünde bir sarsıntı daha meydana geldi.

Son dakika: Ege Denizi'nde korkutan depremler

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, sarsıntı, saat 22.53'te ve 12,70 kilometre derinlikte gerçekleşti. Depremin merkez üssünün Datça'ya uzaklığı 51,98 kilometre olarak ölçüldü.

BİR DEPREM DAHA

Muğla'nın Datça ilçesi açıklarında 4,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının internet sitesinden yapılan bilgilendirmeye göre, sarsıntı saat 01.50'de ve 7,15 kilometre derinlikte gerçekleşti. Depremin merkez üssünün Datça'ya uzaklığı 43,72 kilometre olarak ölçüldü.

 

Son dakika: Ege Denizinde korkutan depremler

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Mersin'de çalışmayı başlattıklarını duyurduMersin Üniversitesi (MEÜ) Su Ürünleri Fakültesi İşleme Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Ayas, Marmara Denizi'nde geçen aylarda görülen ve 'büyük bir çevre felaketi' olarak nitelendirilen müsilajın, kentteki 321 kilometrelik sahil şeridindeki bazı koylarda kendini gösterdiğini belirterek çalışma başlattıklarını söyledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler