Geri Dön
GündemSon dakika... Ege ve Akdeniz'de korkutan depremler

Son dakika... Ege ve Akdeniz'de korkutan depremler

Ege'de ve Akdeniz'de peş peşe depremler yaşandı. AFAD Deprem Dairesi Başkanlığı Deprem Bilgilendirme Servisi'nin verilerine göre ilk deprem saat 13.11'de Aydın Didim ilçesinin 265 kilometre açıklarında 4.0 büyüklüğünde meydana geldi. İkinci deprem saat 13.25'te Yunanistan Dodecanese ile Muğla'nın Marmaris ilçesinin 164 kilometre açıklarında 3.9 şiddetinde yaşandı.

Son dakika... Ege ve Akdeniz'de korkutan depremler

Başta Ege ve Akdeniz olmak üzere farklı bölgelerde art arda depremler meydana geldi. AFAD Deprem Bilgilendirme Servisinin yaptığı açıklamada ilk deprem 4.0, ikinci deprem 3.9 olarak duyuruldu.

AFAD verilerine göre; deprem saat 13.11'de Aydın Didim ilçesinin 265 kilometre açıklarında 4.0 büyüklüğünde kaydedildi. Bu depremden dakikalar sonra saat 13.25'te Yunanistan Dodecanese ile Muğla'nın Marmaris ilçesinin 164 kilometre açıklarında 3.9 şiddetinde bir deprem daha meydana geldi.

 

Son dakika... Ege ve Akdenizde korkutan depremler

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Engelli genç kızların gelinlik hayali gerçek olduBursa'nın ilçesinde İnegöl Zihinsel Engelliler Derneği (İZED) tarafından İnegöl Belediyesinin desteğiyle düzenlenen programda 6 özel genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler