Geri Dön
GündemSon dakika... Elmalı davasıyla ilgili öz baba ve babaanneden flaş yorum! İlk kez açıkladılar

Son dakika... Elmalı davasıyla ilgili öz baba ve babaanneden flaş yorum! İlk kez açıkladılar

Son dakika haberlere göre, Türkiye, Antalya’nın Elmalı ilçesinde yaşanan ve herkesin tepkisine yol açan iğrenç olayı konuşuyor. Korkunç detaylar, babaannenin olayın merkezinde yer alan anne Merve Akman ve üvey baba Rahmi Akman’dan geçen yıl şikayetçi olmasıyla ortaya çıktı. Anne ve üvey babanın ise serbest bırakılması büyük tepki çekti. Kanal D’nin, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına istismar mağduru çocukların öz babası bağlandı. Babanın çarpıcı açıklamalarının ardından babaanne de yayına bağlandı. İddialar tüyler ürpertti. İşte detaylar...

Türkiye'nin gündemine oturan Elmalı Davası'nda, 7 yaşındaki kız çocuğu ile 10 yaşındaki ağabeyinin cinsel istismara uğramasıyla ilgili iddialar herkesin vicdanını derinden yaraladı. Korkunç ayrıntılar, babaannenin olayın merkezinde yer alan anne Merve Akman ve üvey baba Rahmi Akman’dan geçen yıl şikayetçi olmasıyla ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde anne ve üvey babanın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılması da büyük tepki gördü ve çocuklar devlet korumasına alındı.

ÖZ BABA KONUŞTU

“İlk ve son defa sizin yayınınızda açıklama yapıyorum” diyen baba isyan etti. Çocuklarının yaşadığı korkunç olayı başta anlayamadığı, çocuklarına baskı altında rol yaptırıldığını iddia etti. “Kimseye zarar vermemem için başta benden gizlendi” diyen baba, olayı dava sürecinde öğrendiğini anlattı. Çocuklarını sık sık görmeye gittiğini söyleyen baba “Her gidişimde çocuklarımın gözlerinde şiddeti, korkuyu ve istismarı görüyorum” dedi. Çocukların yalan söylediği yönündeki iddialara ise “çocuklarım yalan söylemiyorlar, onlara güveniyorum” ifadesini kullandı.

"ANNEYE SÖYLEDİĞİMDE ONLAR YALANCI DEDİ, KAHKAHA ATTI"

Babanın çarpıcı açıklamalarının ardından konuşan babaanne Günay hanım, çocuklarım dediği torunları için “zeytin tanesine hasret kalmışlar, onu tabağın altına sakladılar” dedi. Ardından da çocukları aldığında kendisine tuhaf davrandıklarını söyleyerek “bizi döver misin?” diyerek ilginç sorular sorduklarını anlattı. Durumu anneye anlattığında annenin kahkaha atarak “anne onlar çok yalancı” dediğinden bahsetti. Üvey babanın ise çocuklar için “onlar şeytan” ifadesini kullandığını söyledi. Çocuklara hırsızlık yaptırıldığını iddia eden babaanne gözyaşlarını tutamadı. Sonra da çocukların kabloyla dövüldüğünü, sırtlarında değnek kırıldığını ileri sürdü.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Arkadaşları, kayıp Sally'i gözyaşlarıyla andıEskişehir'de, kaybolduktan sonra Amjed Mohsin Mohammed tarafından öldürülerek, parçalara bölündüğü ihtimali üzerine her yerde aranan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood'un (20) arkadaşları, anma programı düzenledi. Sally'nin fotoğrafı önünde tütsü ve mum yakan arkadaşları, gözyaşı döktü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler