Geri Dön

Son dakika | Feribot seferleri iptal edildi!

Çanakkale'nin Kuzey Ege Denizinde poyraz fırtınası, deniz ulaşımında aksamalara yol açıyor. Bugün hiç ulaşım sağlanamayan Gökçeadaya, yarın da feribot seferleri yapılamayacak. Bugün öğleden sonra ulaşımın durduğu Bozcaadaya ise, yarın sabahki seferler de iptal edildi.

Son dakika | Feribot seferleri iptal edildi!

Kuzey Ege Denizinde saatteki hızı zaman zaman 90 kilometreye ulaşan poyraz fırtınası, Gökçeada ve Bozcaadaya deniz ulaşımında aksamalara yol açıyor. Gestaş firması, fırtına nedeniyle bugün hiç feribot seferi yapılamayan Gökçeada-Kabatepe arasında, yarınki tüm tarifeli seferlerin de iptal edildiğini açıkladı.

Bugün Bozcaadadan Geyikliye saat 14.00 ve 18.00 ile Geyikliden Bozcaadaya saat 15.00 ve 19.00 seferleri yapılamadı. Yarın için de, Bozcaadadan Geyikliye saat 07.15 ve 10.00, Geyikliden Bozcaada'ya ise saat 08.00 ve 11.00 seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.

15 mahallede giriş ve çıkışlar kapatıldıAntalya'nın Serik ilçesinde, 12 kişide koronavirüs tespit edilmesi üzerine Merkez Mahallesindeki 15 sokak karantinaya alındı. Polis ve zabıta ekipleri sokakların giriş- çıkışlarını demir bariyerlerle kapattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber