Geri Dön

Son dakika! Haziranda 6'sı turuncu, 3'ü gri kategoride aranan toplam 128 terörist etkisiz hale getirildi

Gelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı, haziranda 6'sı turuncu, 3'ü gri kategoride aranan toplam 128 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Son dakika! Haziranda 6'sı turuncu, 3'ü gri kategoride aranan toplam 128 terörist etkisiz hale getirildi

Sözcü Çataklı'nın yaptığı açıklamalar, "Kırsaldaki terörist sayısının 400'lü rakamlara indiği bu dönemde elde ettiğimiz bu sonuç, terörle mücadeledeki kararlılığımızı gösteriyor. 2020'nin ilk 6 ayında 562 terörist etkisiz hale getirilmiştir." dedi.

Ankara Valiliği'nin aldığı 15 gün süreyle gösteri yürüyüşü ve toplantı kısıtlamasını da değerlendiren Çataklı şu ifadeleri kullandı:

Ankara Valiliğinin 15 gün süreyle aldığı kısıtlama kararı sadece baroların gösteri ve yürüyüşü için değil her türlü gösteri yürüyüş ve toplantının kısıtlamasını içeriyor. Sağlık Bakanlığı vakalarda Ankara'da artış olduğunu açıkladı. O çerçevede kısıtlama kararı alındı.

 

Yaralanan kadının başından bir an olsun ayrılmadı!Avcılar'da otomobilin çarpması sonucu devrilen motosikleti kullanan kadın yaralandı. Bacağından yaralanan kadına çağrılan 112 ekibi gelinceye kadar kazaya karışan otomobilin kadın sürücüsü başta olmak üzere çevredekiler yardımcı olmaya çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber