Geri Dön

Son dakika | İstanbul'da korkutan yangın! Her yeri sardı

İSTOÇ'ta bulunan geri dönüşüm tesisi alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin 3 saat süren müdahalesiyle söndürülen yangında tesiste büyük çapta hasar meydana geldi. İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları havadan da görüntülendi.

İSTOÇ'ta bulunan Bağcılar Belediyesi'ne ait Ambalaj ve Kağıt Atık Geri Dönüşüm Tesisi'nde saat 19.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. Alevlerin bir anda tesisi kapladığını gören görevliler itfaiyeye haber verdi.

Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Önce tesisin bahçesinde bulunan kağıt balyalarında başlayan yangın kısa sürede büyüdü.

 

 

 

Son dakika | İstanbulda korkutan yangın Her yeri sardı

Yangın itfaiye ekiplerinin 3 saat süren müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken itfaiye ekiplerinin müdahalesi havadan da görüntülendi.

Son dakika | İstanbulda korkutan yangın Her yeri sardı

Son dakika | İstanbulda korkutan yangın Her yeri sardı

 

Kediden kaçıp otomobile giren yılan bulunamadıAntalya'da kediden korkan yılan, park halindeki B.K.'nın otomobilinin motor bölümüne girdi. Otomobiline binemeyen ve büyük panik yaşayan B.K, itfaiye ekiplerine haber verdi. Motor kısmında olduğu belirtilen yılan, bulunduğu yerden çıkartılamadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber