Geri Dön

Son dakika... İstanbul'da tramvay raydan çıktı

Topkapı'da tramvay raydan çıktı. Tramvay seferleri çift taraflı olarak yapılamıyordu. Yapılan son açıklamaya göre seferler yeniden normale döndü.

Son dakika... İstanbul'da tramvay raydan çıktı

Topkapı-Habipler hattında sefer yapan tramvay Topkapı'da raydan çıktı. Kaza nedeniyle tramvay seferleri çift taraflı olarak yapılamıyor. Olay yerine ekipler sevk edildi.

Metro İstanbul resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı. Açıklamada, " Sayın yolcularımız T4 Topkapı-Habipler Tramvay Hattında Ali Fuat Başgil ve Topkapı bölgelerindeki teknik arızalar nedeniyle seferler durmuştur. İETT'den otobüs talep edilmiş olup yolcularımıza otobüslerle hizmet verilmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi akşamlar dileriz" ifadelerine yer verildi.

SEFERLER NORMALE DÖNDÜ

Metro İstanbul tarafından az önce yapılan açıklamada seferlerin normale döndüğü kaydedildi. İşte o açıklama: Sayın yolcularımız: T4 Topkapı-Habipler Tramvay Hattında seferlerimiz yapılmaya başlamıştır. İyi geceler dileriz...

"Abi sen gitme!"Gelen son dakika haberine göre; İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremden sonra enkaz altında kalan bir çocuk ile onu kurtarmaya çalışan vatandaşın diyaloğu yürekleri dağladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber