Geri Dön
GündemSon dakika... İzmir'de orman yangını!

Son dakika... İzmir'de orman yangını!

İzmir'deKarşıyaka ilçesindeki ormanlık alanda yangın çıktı. Havadan ve karadan müdahale ile 45 dakikada söndürülen yangında, yaklaşık 1 dönümlük alan zarar gördü.

Son dakika... İzmir'de orman yangını!

İzmir Karşıyaka ilçesinin kırsal Yamanlar Mahallesi'nde ormanlık alanda bugün saat 12.30 sıralarında yangın çıktı. Bölgeden yükselen dumanları görenler, Yamanlar Orman İşletme Şefliği'ne haber verdi.

İhbar üzerine bölgeye 1 helikopterle 4 arazöz sevk edildi.

SÖNDÜRÜLDÜ

İzmir'in Karşıyaka ilçesi, kırsal Yamanlar Mahallesi'ndeki ormanlık alanda çıkan yangın havadan ve karadan müdahale ile 45 dakikada söndürüldü. Yangında, yaklaşık 1 dönümlük alan zarar gördü.

Son dakika... İzmirde orman yangını

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Prof. Dr. Aydın: Vaka sayılarını düşüremezsek kapanmak zorunda kalacağızSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı Covid-19 vaka sayısının güncel haritasına göre en çok vaka yoğunluğu yaşanan iller listesinde, Karadeniz'de Rize ve Bayburt zirvede yer aldı, diğer bölge illeri de yüksek vaka oranlarıyla öne çıktı. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıbbi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Faruk Aydın, "Kış çok ağır geçecek. Kapatmamak için direniyoruz ama önlemlerimizi almaz, vaka sayılarını düşüremezsek kapanmak zorunda kalacağız” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner