Geri Dön

Son dakika... Kadıköy'de sahte ilaç operasyonu!

Gelen son dakika haberine göre, Kadıköy ve Ataşehir'de üç ayrı adrese operasyon yapan polis, 819 bin adet sahte ilaç, 85 kilo etken madde ve 630 bin adet kapak, şişe ve prospektüs ele geçirdi. Gözaltına alınan iki şüpheli sevk edildikleri adliyede adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Son dakika... Kadıköy'de sahte ilaç operasyonu!

Son dakika haberine göre, Kadıköy ve Ataşehir'de üç ayrı adrese baskın yapan polis, çok sayıda sahte ilaç, etken madde, kapak, şişe ve prospektüs ele geçirdi. Kaçakçılıkla Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 14 Mayıs tarihinde Kadıköy ve Ataşehir'de üç ayrı adrese yapılan baskında cinsel, akciğer ve bazı hastalıklarda kullanılan 819 bin adet sahte ilaç, 85 kilo etken madde, 630 bin adet kapak, şişe ve prospektüs ele geçirdi.

Gözaltına alınan şüpheliler Mehmet D. ve Yasin K., emniyet işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildiler. Haklarında, "Kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye sokacak biçimde ilaç yapma veya satma" suçundan başlatılan soruşturma kapsamında sorgulanan Mehmet D. ve Yasin K., adli kontrol şartı ile serbest bırakıldılar.

Haliç Surları Cibali Kapısı araç ve yaya geçişine kapatıldıHaliç Sur Kapılarından biri olan Cibali Kapısı'nda, yıkılma tehlikesi nedeniyle restorasyon çalışması yapılacağı duyuruldu. Araç ve yaya geçişine kapatılan kapıda yarından itibaren güvenlik önlemi ve basit bakım onarımı yapılacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber