Geri Dön
GündemSon dakika! Kamuda yeni mesai saati! Erdoğan açıkladı

Son dakika! Kamuda yeni mesai saati! Erdoğan açıkladı

Son dakika haberine göre, Türkiye yarından itibaren kısmi kapanma dönemine giriyor. Yeni dönemde kamuda mesai saatleri değişti.

Son dakika! Kamuda yeni mesai saati! Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası alınan yeni kararları açıkladı. Bu kararlardan biri kamudaki mesai saatlerindeki değişiklik.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması uygulaması sürerken hafta içi sokağa çıkma sınırlamasının saatleri akşam 19.00 ve sabah 05.00 olarak güncellenmiştir. Sokağa çıkma saatlerinde zorunlu haller dışında şehirlerarası seyahatlere izin verilmeyecektir. Bir süre önce ara verdiğimiz 65 yaş üstü ve 18 yaş altının şehir içi toplu taşıma araçlarını kullanma sınırlamasını yeniden getiriyoruz. Kamuda saat 16.00'da bitecek şekilde dönüşümlü ve esnek mesai yeniden yaygınlaştırılacak, hamileler ve kronik hastalığı olanlar ile 10 yaş altı çocuğu bulunan kadın personel idari izinli sayılacaktır. Şartları uygun olan özel sektör firmaları da bu yönde teşvik edilecektir.

Son dakika Kamuda yeni mesai saati Erdoğan açıkladı

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet