Geri Dön
GündemSon dakika: Kanınız donacak! Annesinin başını kesip tencereye koydu

Son dakika: Kanınız donacak! Annesinin başını kesip tencereye koydu

Tuğçe Sayın, 59 yaşındaki annesi Sevilay Palabıyık’ı yaşadıkları tartışma sonrasında satır ve bıçakla öldürdü. Annesinin başını gövdesinden ayırarak tencereye koyan Tuğçe Sayın, komşuların ihbarıyla yakalandı.

Son dakika: Kanınız donacak! Annesinin başını kesip tencereye koydu

Hürriyet gazetesinden Çetin Aydın'ın haberine göre; İstanbul Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı Mahallesi’nde yaşayan Sevilay Palabıyık (59) çok sevilen biriydi. Birkaç gündür göremeyen komşuları, dün sabah evine gitti. Kapıyı açan acil tıp teknikeri Tuğçe Sayın (35) annesinin evde olmadığını, tatile gittiğini söyledi. Komşular, Tuğçe Sayın’ın garip tavırlarından şüphelenerek polisi aradı.

EV KAN GÖLÜ GİBİYDİ

Polisler eve geldiklerinde kapıyı yeniden Tuğçe Sayın açtı. Polislere de aynı şeyleri söyledi. Polisler kapıdan içeri baktıklarında içerisi kan gölü gibiydi. Tuğçe Sayın etkisiz hale getirildikten sonra evde inceleme yapıldı. Tüm odalar kan içerisindeydi. Sevilay Palabıyık salonda bıçak ve satır darbeleriyle öldürülmüş, başı gövdesinden ayrılmıştı. Polisler kadının kesik başını mutfaktaki bir tencerenin içinde buldu. Gözaltına alınan Tuğçe Sayın’ın sorgusunda cinayetten bahsetmediği, tutarsız ifadeler verdiği belirtildi.

Son dakika: Kanınız donacak Annesinin başını kesip tencereye koydu

NEDENİ PARAYMIŞ

Annesini öldüren Tuğçe Sayın’ın 4 yıldır şizofreni tanısıyla tedavi gördüğü, son dönemde ise ilaç kullanmadığı ortaya çıktı. Tuğçe Sayın’ın hastalığı nedeniyle de herhangi bir işte çalışmadığı belirtildi. Polisin tespitine göre, Tuğçe Sayın’ın annesini öldürme nedeni annesinin istediği parayı kendisine vermemesiydi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Küçükçekmece Halkalı Bezirganbahçe'deki sitede yaşanan evlat dehşeti, polise gelen kavga ihbarıyla ortaya çıktı. Adrese giden polise Medine Çakatay'ın komşusu Sevilay Palabıyık'a ulaşamadığını bildirmesi üzerine cinayeti itiraf eden Tuğçe Sayın'ın annesini bıçaklayarak öldürüp, satırla kafasını kestiği ve tencereye koyduğu belirlendi. Annesinin sol bacaklarındaki etleri de sıyırıp bir kovaya koyduğu saptanan Tuğçe Sayın, gözaltına alındı. 

Annesini evi üzerine yapmasını istemesi üzerine tartıştığı için söylediği öğrenilen Sayın, Küçükçekmece Kanarya Polis Merkezi'ndeki sorgusunun ardından Tuğçe Sayın, Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Ardından da Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yanan orman alanı için bekletilen tohumları çalan hırsızlar, yakalandıMersin'in Anamur ilçesinde yanan ormanlık alanların tekrar ağaçlandırılması için bekletilen 450 kilogram kızıl çam tohumunu çalan 4 şüpheli, jandarma tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner