Geri Dön
GündemSon dakika... Kayseri'de 13 katlı apartmanda yangın!

Son dakika... Kayseri'de 13 katlı apartmanda yangın!

Kayseri’de 13 katlı apartmanın son katında yangın çıktı. Bölge halkını tedirgin eden yangında, alevlerin sardığı ev kısa sürede söndürüldü. Polis, yangının çıkış nedeniyle ilgili soruşturma başlattı.

Son dakika... Kayseri'de 13 katlı apartmanda yangın!

Kocasinan ilçesi Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Çınarlı Sokak'taki 13 katlı Şahinpark Apartmanı'nın son katında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Oturma odasında başlayan yangın, kısa sürede evde diğer odalara da sıçradı. Evden yoğun duman çıktığını görenler, itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye, alevleri saran evdeki yangını söndürdü.

Polis, yangının çıkış nedeniyle ilgili soruşturma başlattı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yeni Hazine Bakanı ile ilgili beklentiler neler? Canlı yayında açıkladıGörevden affını isteyen ve af talebi kabul edilen Lütfi Elvan'dan boşalan Hazine ve Maliye Bakanlığı'na Nureddin Nebati atandı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Prof.Dr. Sefer Şener, "Yeni Hazine Bakanı'nın bir iş dünyasından bir geçmişi var. Özellik tekstil sektöründe bir tecrübesi olan bir Bakan. Dolayısıyla işin uygulamanın içinde olan bir isim. Sektörün içerisinden gelen biri. Bakanlığın uygulamalarını ve piyasayı yakından bilen bir isim. Bu anlamda piyasanın öngörülebilirliğini artıracak bir isim." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler