Geri Dön
GündemSon dakika... Şile'de fabrika yangını! Felaketin kıyısından dönüldü

Son dakika... Şile'de fabrika yangını! Felaketin kıyısından dönüldü

Gelen son dakika haberine göre; Şile'de elektrik malzemeleri üreten fabrikada yangın çıktı. Hava destekli müdahale edilen fabrikanın depo kısmında çıkan yangın yaklaşık iki saatte kontrol altına alındı. Ekiplerin yoğun uğraşının ardından yangın ormana sıçramadan söndürüldü.

Avcıkoru Mahallesi Alkan Sokak'ta elektrik malzemeleri üreten iki katlı fabrikanın depo kısmında, saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. Fabrikanın depo kısmında çıkan yangına havadan helikopterle karadan da 22 araç ve 76 personelle müdahale edildi.

Dumandan etkilenen bazı kişilere ilk müdahale, olay yerindeki sağlık ekiplerince yapıldı. Yangın nedeniyle oluşan yoğun duman, çevre ilçelerden de görüldü. Ekiplerin yoğun uğraşının ardından yangın saat 15.30 sıralarında söndürüldü.

Son dakika... Şilede fabrika yangını Felaketin kıyısından dönüldü

"YANGIN ORMANA SIÇRAMADAN DEVLETİN EKİBİ BERABER OLDU"

Avcıkoru Mahallesi Muhtarı Şafak Karakeskin, yangına ilk müdahalenin köyün itfaiye ekibi tarafından yapıldığını belirterek, "İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Allah daha beterinden saklasın. Yapacak bir şeyim yok. Zaten ilk önce bizim dere köylerin itfaiyecilerinin arabası geldi. Ardından Şile Belediyesi, Çekmeköy Belediyesi ardından Büyükşehir Belediyesi geldi. Ormana sıçramadan kontrol altına alındı" dedi.

Son dakika... Şilede fabrika yangını Felaketin kıyısından dönüldü

GAZETECİLERE SALDIRI

Şile'de elektrik fabrikasındaki yangını görüntülemek isteyen gazetecilere fabrika yetkilileriyle çalışanları saldırdı. Silah gösterip, küfür ve tehditler savuran kişileri jandarma ekipleri güçlükle sakinleştirdi. Şile, Avcıkoru Mahallesi Alkan Sokak'taki elektrik malzemeleri üreten fabrikada saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. Yangını haber alan gazeteciler olay yerine geçti. Bir gazeteci, fabrikanın yöneticilerinden birisi tarafından silahla tehdit edilip, dışarıya çıkarıldı. Daha sonra olay yerine gelen diğer gazeteciler de fabrika çalışanları tarafından saldırıya uğradı. Küfür ve tehditler savuran kişileri jandarma ekipleri güçlükle sakinleştirdi. Yaşananlar kameralara yansıdı.

Son dakika... Şilede fabrika yangını Felaketin kıyısından dönüldü

 

 

 

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Denizli, sağlıkçılara ithafen yapılan heykelleri tartışıyorDenizli'de Merkezefendi Belediyesi'nin Covid-19 sürecinde yoğun bir çalışma dönemi geçiren sağlık çalışanlarına ithafen inşa ettiği tematik sağlık parkında yer alan heykellerin estetik ve mimari yapısı tartışmalara neden oldu. Heykelleri eleştiren Merkezefendi Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Yavuz Aki, çocuklarımız bu heykelleri görüp korkabilir derken, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun ise Sadece saygı amaçlı yapıldı. Bura da kötü bir niyet yok dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler