Gündem Sitem ettiler! Ayhan Akman, Emre Çolak ve Musa Mert Çetin'in Seçil Erzan'a attıkları mesaj ortaya çıktı

Sitem ettiler! Ayhan Akman, Emre Çolak ve Musa Mert Çetin'in Seçil Erzan'a attıkları mesaj ortaya çıktı

04.12.2023 - 09:31 | Son Güncellenme:

Türkiye'nin konuştuğu o büyük vurgunla ilgili futbolcuların Seçil Erzan'a attığı mesajlar ortaya çıktı. Sözde fona parasını kaptıran eski futbolcular Ayhan Akman, Emre Çolak ve Galatasaray'ın eski tercümanı Musa Mert Çetin, Erzan'a mesajla sitem etti. Peki mesajlarda ne yazdılar?

Telefonlar incelendi, Seçil Erzan'ın yeni mesajları ortaya çıktı. Dolandırılan futbolcular Seçil Erzan'a gönderdikleri mesajlarda ona sitem etti.

Haberin Devamı

Mahkeme Seçil Erzan'ın telefonlarına el konulup incelenmesi kararı almıştı. O telefonlarda Galatasaray'lı eski futbolcular Ayhan Akman ve Emre Çolak ile birlikte takımın eski tercümanı Musa Mert Çetin'in mesajları vardı. Üç isim de Seçil Erzan'a 7 Nisan'da yani vurgunun ortaya çıktığı gün mesaj attı.

EMRE ÇOLAK

3 milyon 200 bin dolarla Arda Turan ve Emre Belözoğlu'ndan sonra fona en çok parayı kaptıran üçüncü isim Emre Çolak'tı.

Sitem ettiler Ayhan Akman, Emre Çolak ve Musa Mert Çetinin Seçil Erzana attıkları mesaj ortaya çıktı

Parasını alamayan Çolak da Erzan'a attığı mesaj incelenen telefondan çıktı. Seçil hanım bekliyorum. 2 saat oldu. Şaka mı yapıyorsunuz ya? Seçil hanım?

Seçil Erzan mesaja cevap vermedi. Emre Çolak da onu WhatsApp üzerinden aradı fakat Erzan'a ulaşamadı.

Seçil Erzan ifadesinde, "Emre Çolak da fon vadettiğim kişilerdendir. Kendisine bu zamana kadar herhangi bir ödeme yapmadım." demişti.

Haberin Devamı

Sitem ettiler Ayhan Akman, Emre Çolak ve Musa Mert Çetinin Seçil Erzana attıkları mesaj ortaya çıktı

AYHAN AKMAN

Seçil Erzan, Ayhan Akman ile ilgili de mahkemede 'Kendisinden faizle para satın aldım. Ancak kendisi çok daha fazlasını geri aldı' demişti. Erzan'a mesaj atanlar arasında Ayhan Akman da vardı; "Ben artık bu işi soracağım haberin olsun. Aramayı düşünüyor musun beni?"

Sitem ettiler Ayhan Akman, Emre Çolak ve Musa Mert Çetinin Seçil Erzana attıkları mesaj ortaya çıktı

MUSA MERT ÇETİN

Sözde fona 75 bin dolar para yatırın isimlerden biri de Galatasaray'ın eski tercümanı Musa Mert Çetin'di... 'Bu paraları banka şube müdürü Seçil Erzan'ın odasında Seçil Erzan'a verdim. Tamamen bankanın içerisinde teslim ettim.'

Seçil Erzan'ın ifadesinden; 'Fon vaadiyle para aldığım kişilerdendir. Ancak kendisine herhangi bir ödeme yapamadım.'

Musa Mert Çetin de vurgunun ortaya çıktığını duyar duymaz Erzan'a mesaj attı; 'Seço neredesin cebin kapalı? Sen bunu bize nasıl yaparsın ya? Ne oldu senin Allah korkuna?'

Musa Mert Çetin de mesajlara dönüş olmayınca Seçil Erzan'a gün öğleden sonra telefonla aradı. Fakat Erzan o telefona da bakmadı. Seçil Erzan'ın el konulan telefonunun incelenmesi ise devam ediyor. Kaynak: Kanal D Haber - Haber: İhsan Yalçın, Kameraman: Yusuf Ağbaba

Yazarlar