Geri Dön
GündemTwitter çöktü mü? Twitter'a erişim sorunu mu var?

Twitter çöktü mü? Twitter'a erişim sorunu mu var?

Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter'da erişim sorunu yaşandığı kullanıcılar tarafından ifade edildi. Dünya genelinde Twitter'a erişim de soru yaşandığı gündeme geldi. Peki, Twitter'da sorun mu var, çöktü mü?

Twitter çöktü mü? Twitter'a erişim sorunu mu var?

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Twitter'da 28 Eylül Salı akşamı saat 18:22 sıralarında erişim sorunu yaşandığı belirtildi. Sosyal paylaşım sitesinde yaşanan sorunun dünya çapında olduğu düşünülüyor. İşte, Twitter'da son durum...

TWİTTER ÇÖKTÜ MÜ?

Twitter kullanıcları saat 18:22 sıralarından itibaren paylaşım sitesine girmekte soru yaşıyor.  Twitter'a girişte, "Bir hata oluştu ama endişelenme gerek yok, senden kaynaklanmıyor" uyarısı veriyordu. Sorunun dünya çapında olduğu biliniyor. Twitter'daki sorun 19:40 sıralarında giderilmiş oldu.

Twitter çöktü mü Twittera erişim sorunu mu var

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler