Geri Dön
Gündem‘Sonra Ne Oldu?’ ile haberler artık daha özel!

‘Sonra Ne Oldu?’ ile haberler artık daha özel!

Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla mobilden haber okuma alışkanlıkları gün geçtikçe hızla artıyor. Bu alışkanlıktan yola çıkarak Demirören Dijital Grubu, Milliyet ve Vatan mobil uygulamalarının yanına ‘Sonra Ne Oldu?’ mobil uygulamasını eklendi.

‘Sonra Ne Oldu?’ ile haberler artık daha özel!

Günümüzün yoğun hayat temposunda haber okuma standartlarına uygun bir şekilde hazırlanan ‘Sonra Ne Oldu?’ konulara göre düzenli bir haber akışı sunuyor. Farklı haber kaynaklarından derlediği haberleri özet bir şekilde kullanıcıyı sıkmadan, reklamlara boğmadan, sürekli tıklatmak zorunda bırakmadan size özel şekilde yayınlıyor. Günün en çok okunan, paylaşılan, takip edilen haberlerini görmenizi ve gündemi takip etmenizi destekliyor.

Artık 15 Temmuz darbe girişimi, Survivor, Fenerbahçe, Reina saldırısı, NBA, Euroleague, Yeni Anayasa, Kültür Sanat gibi onlarca konudan seçtiklerinizi takip edecek, onlarla ilgili haberleri bir arada görebileceksiniz. Bu da istediğiniz haber akışına göre size, kişiselleştirilmiş bir şekilde haberleri sunmuş oluyor.

Uygulamada dönemsel olarak hazırlanmış içerikleri başlık olarak bulabilirsiniz. Örneğin; referandum süreci ya da Oscar 2017 gibi, özelleştirilmiş kategoriler sayesinde haberin öncesini ve sonrasını görür, bilgi sahibi olursunuz. Sizin için 3 adımda uygulamayı özetlersek;

1 GÜNCEL VEÖZET HABERLER

“Sonra Ne Oldu?” senin için Türkiye’deki tüm haber ajanslarını tarar ve en güncel haberleri mobile uygun şekilde düzenleyerek gerek grafik, gerek özet gerekse daha özel formatlarda sizlere sunar. Uygulamada sadece birkaç dakika geçirerek gündeme hakim olabilir ve bilmek istediğiniz hiçbir haberi kaçırmamış olursunuz.

‘Sonra Ne Oldu’ ile haberler artık daha özel

2 KONULARI SEÇ BİLDİRİMLER CEBİNE GELSİN

Kategoriler arasında seçiminizi yapar, istediğiniz haber akışına göre “Sonra Ne Oldu?” kişiselleştirilmiş şekilde size sunar. Bununla birlikte sadece seçtiğiniz konulara göre anlık bildirim alırsınız.

3 KONUYLA İLGİLİ TÜM HABERLER BİR ARADA

Uygulamada dönemsel olarak hazırlanmış içerikleri başlık olarak bulabilirsiniz. Örneğin; Mehmet Ekici ya da 15 Temmuz darbe girişimi gibi özelleştirilmiş kategoriler sayesinde haberin öncesini ve sonrasını görür, bilgi sahibi olursunuz.

Sonra Ne Oldu? Uygulaması şu anda sadece iphone cihazlar için yayında. Aşağıdaki linkten ücretsiz indirebilirsiniz.

https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1194019823?pt=693858&ct=milliyet-anasayfa&mt=8

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan Nijerya'ya geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TUR" ile TSİ 23.55'te Nijerya'ya geldi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler