Geri Dön
GündemSosyal medyada yayılan görüntülerde yer alan Güle Çınar'dan açıklama geldi! Güle Çınar kimdir?

Sosyal medyada yayılan görüntülerde yer alan Güle Çınar'dan açıklama geldi! Güle Çınar kimdir?

Sosyal medyada dün yayılan görüntülerde bir doktor tarafından corona virüsü vaka sayısına ilişkin yapılan açıklama kısa sürede viral hale gelmişti. Olayın üzerinden geçen sürecin ardından konuşmayı yapan Uzman Dr. Güle Çınar'dan açıklama geldi. Uzman Dr. Güle Çınar açıklamasında konuşmasının sadece bir bölümünün gizlice kaydedildiğini ve amacının infial yaratmak olmadığını asıl amacının corona virüsü karşı alınan tedbirler konusunda çalışanları daha fazla sahiplendirmek olduğunu duyurdu. İşte Güle Çınar tarafından yapılan o açıklama...

Sosyal medyada yayılan görüntülerde yer alan Güle Çınar'dan açıklama geldi! Güle Çınar kimdir?

Sosyal medya üzerinden yayılan görüntülerde bir doktorun corona virüsü konusunda söylemleri dün en fazla konuşulan videolar arasında yer almıştı. Türkiye'de corona virüsü vaka sayısının binin üzerinde olduğu söylentileri kısa süre içerisinde yayılmış ve konuşmanın sahibi olan Güle Çınar açıklama yapmak durumunda kalmıştı. Güle Çınar tarafından yapılan açıklamada konuşmasının kısa bir bölümünün gizlice kaydedildiğini amacının infial yaratmak değil çalışanların corona virüse karşı alınan tedbirleri sahiplenmesi ve işin ehemniyetini anlaması olduğunu ifade eden Güle Çınar bundan sonraki süreçte sözcüklerine daha fazla dikkat edeceğini duyurdu.

GÜLE ÇINAR KİMDİR?

Ankara Tıp Fakültesi İbni Sina Hastanesi'nde yer alan Uzman Doktor.

GÜLE ÇINAR'IN YAPTIĞI AÇIKLAMA

Sosyal medyada yayılan görüntülerde yer alan Güle Çınardan açıklama geldi Güle Çınar kimdir

 

Samsun'da husumetli iki grup arasında silahlı kavga!Samsun’da husumetli iki grup arasında çıkan kavgada Muhammet Kıcır (29) hayatını kaybetti, Ferit K. (32) ve kardeşi Emrah K. (29) yaralandı. Olay sonrası hastane önünde çıkan arbedede 1 bekçi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet