Geri Dön
GündemSulama kanalına giren genç kayboldu, ağabeyi gözyaşı döktü

Sulama kanalına giren genç kayboldu, ağabeyi gözyaşı döktü

Adana’da serinlemek için sulama kanalına giren 17 yaşındaki Ahmet Alabacı, akıntıya kapılarak gözden kayboldu. Dalgıç polisler, genci bulmak için çalışma başlattı. Gencin ağabeyi Muhammed Alabacı gözyaşları içinde çalışmaları izledi.

Sulama kanalına giren genç kayboldu, ağabeyi gözyaşı döktü

Olay, öğle saatlerinde merkez Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesi’nde yaşandı. Serinlemek için arkadaşlarıyla birlikte Devlet Su İşleri’ne (DSİ) ait sulama kanalına giren Ahmet Alabacı, bir süre yüzdükten sonra çırpınarak gözden kayboldu. Olayı gören arkadaşları durumu polise ve Alabacı’nın ailesine haber verdi. Kanala gelen su altı polisleri Alabacı’yı aramaya başladı.

Gencin ağabeyi Muhammed Alabacı da haberi alınca sulama kanalına geldi. Gözyaşı döken Alabacı, çaresizce çalışmaları izledi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
ÖTV indiriminin ardından sıfır araçlarda stokçuluk mu yapılıyor?Sıfır araçta yapılan ÖTV fırsatçılığına bir vatandaş sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Videoda araçlar saklanıyor mu yoksa arızalı mı belli değil. Ancak en büyük iddia satıcının ÖTV uyanıklığı nedeniyle böyle bir şey yapması....
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner