Geri Dön

Sultangazi’de cinayetin işlendiği mahalle dün gece yine karıştı!

Sultangazi'de Ramazan Şahin'in Afgan uyruklu kişiler tarafından bıçaklanarak öldürüldüğü iddiasına mahallelinin tepkisi sürüyor. Dün gece olayı protesto ederek ateş yakan gruba, polis TOMA ile tazyikli su sıkarak müdahale etti. Grup, Şahin'in baba evinin önünde bir süre slogan atarak dua ettikten sonra dağıldı.

Sultangazi’de cinayetin işlendiği mahalle dün gece yine karıştı!

İsmetpaşa Mahallesi'nde kızlara laf attıkları iddia edilen Afgan uyruklu kişileri ile mahallenin gençleri arasındaki kavga ile başlayan olaylarda Ramazan Şahin bıçaklanarak öldürüldü.

Mahalleli, dün akşam saatlerinde de olayın yaşandığı yerde toplanarak protesto eylemi yaptı. Bazı kişilerin ateş yakması üzerine polis, TOMA ile tazyikli su sıkarak grubu dağıttı. Yakılan ateşi de TOMA'yla su sıkarak söndürdü. Polis, bir daha biraraya gelen grubun önünü keserek Sultangazi Kaymakamlığı'na doğru yürümelerine engel oldu. Grup, daha sonra öldürülen Ramazan Şahin'in baba evinin önünde toplanarak bir süre slogan attı. Grup, burada dua ettikten sonra dağıldı.

Polisin mahalledeki güvenlik önlemleri sürüyor.

Yola çıkacaklar dikkat! Bakan Soylu uyardı...İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bayram müddetince yani arife gününden bugüne kadar, bir tanesi de yeni Çorum'da oldu, şu saate kadar toplam 45 vatandaşımız hayatını kaybetti. Yani bayramın arifesinden 4'üncü günü olan bugüne kadar toplam 5 gün içerisinde." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber