Geri Dön

Sultangazi'de öldürülen gencin cenazesinde gerginlik

Sultangazi'deki çıkan olayda öldürülen gencin cenazesinde de gerginlik çıkıt. polis olaya hemen müdahale etti.

Sultangazi'de öldürülen gencin cenazesinde gerginlik

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesinde Afgan uyruklu kişiler ile mahalle sakinleri arasında başlayan ve Ramazan Şahin adlı bir Türk gencinin ölümüyle sonuçlanan olayların ardından bugünkü cenaze töreni sırasında da gerginlik yaşandı. Çevik kuvvet polisin Toma ve zırhlı araçlarla önlem aldığı cenazeye haberciler alınmadı. Akşemsettin Camii'nde cenaze hazırlıkları sürerken bir grup genç sokakta yürüyen ve Afganistanlı olduğu belirtilen 2 kişiye sopalarla saldırdı. Polis kısa sürede kavgaya müdahale etti. Kalabalık bu kez tepkisini basın mensuplarına yönlendirdi.

ESNAF KEPENK KAPATTI

Yaşamını yitiren Ramazan Şahin'in cenazesi Akşemsettin Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenazesinin ardından Yayla Mezarlığı'nda toprağa verildi. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı cenaze sırasında kalabalık sokağa taştı. Bölgedeki dükkanlar kepenk kapattı. Polisin tedbir aldığı bölgedeki kalabalık ara sokaklara dağıldı.

Esenler'de mahalle karıştı! Ortalık savaş alanına döndüEsenler'de mahalleli arasında çıkan kavgada ortalık savaş alanına döndü. Bıçak, sopa ve taşla birbirlerine saldıranları polis ekipleri güçlükle ayırırken, o anlar kameralarca kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber