Geri Dön

Süper Loto 23 Ocak çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Süper Loto bilet sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Süper Loto'nun 640. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişinin ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye çıktığını sorgulamak isteyen vatandaşlar merak içerisinde araştırmalarını sürdürüyor. İşte Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto 23 Ocak çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango Süper Loto  bilet sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştiren çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun 640. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen Süper Loto çekiliş sonuçlarının açıklanmasının ardından oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar bilet sorgulamaya devam ediyor.

Süper Loto 640. hafta çekilişinde altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı olan 9.466.703,45 TL'de devretti. Süper Loto çekilişinde 5 bilen 68 kişi 8.949,25 TL, 4 bilen 3.915 kişi 168,50 TL, ve son olarak 3 bilen 77.962 kişi 14,30 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

 SÜPER LOTO KAZANDIRAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto 23 Ocak çekiliş sonuçları açıklandı Milli Piyango Süper Loto  bilet sorgulama

Karaman'da bir köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındıİstanbul'dan yolcu otobüsüyle Konya'nın Ereğli ilçesindeki oğullarını ziyarete gelen ve corona virüs testi pozitif çıkan 60 yaş üstü çiftin, aynı zamanda memleketi olan Karaman'ın Ayrıncı ilçesine bağlı Berendi köyünde bir yakınlarının cenaze törenine katıldığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber