Geri Dön
GündemSüper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? 26 Aralık Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? 26 Aralık Süper Loto çekilişi

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da geçtiğimiz hafta 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı olan 2.113.889,83 TL'de devretti. Süper Loto'da bu akşam gerçekleştirilecek çekilişte büyük ikramiyenin 4 milyona yaklaşması bekleniyor. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? 26 Aralık Süper Loto çekilişi

Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper loto 26 Aralık çekilişine geçtiğimiz haftadan 2.113.889,83 TL devretti Süper Loto'da bu hafta boyunca oynanan oyunlar ile büyük ikramiye tutarının 4 milyon TL'ye ulaşması bekleniyor. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden gerçekleştirilebilecek

Süper Loto 635. hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı devretmişti. Süper Loto 635. hafta çekilişinde 5 bilen 41 kişi 11.675,90 TL, 4 bilen 2.846 kişi 183,10 TL ve son olarak 3 bilen 56.619 kişi 15,45 TL tutarında ikramiyenin sahibi olmuştu.

 SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİNDE KAZANDIRAN NUMARALAR İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Aksaray-Adana karayolunda kum fırtınasıAksaray-Adana karayolunda şiddetli kum fırtınası etkili oluyor. Yolda göz gözü görmezken, araçlar mahsur kaldı. Bölgede polis ekipleri trafikte güvenliği sağlamaya çalışırken yolun her iki şeridi trafiğe kapatıldı. Öte yandan Konya'da Ereğli-Emirgazi yolunun Kutören mevkisinde oluşan kum fırtınası nedeniyle görüş uzaklığı 1 metreye kadar düştü. Bir kum fırtınası haberi de Niğde'den geldi, yollar geçici süre ulaşıma kapatıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler