Geri Dön
GündemSüper Loto çekilişi sonuçları açıklandı! Milli Piyango 31 Mayıs Süper Loto

Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı! Milli Piyango 31 Mayıs Süper Loto

Süper Loto 554. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto 31 Mayıs çekilişi bu akşam resmi site üzerinden canlı yayın ile izlendi. İşte 31 Mayıs Süper Loto sonuçları...

Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı! Milli Piyango 31 Mayıs Süper Loto

31 MAYIS SAYISAL LOTO SONUÇLARI

19, 37, 42, 47, 10 ,7

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.