Geri Dön
GündemSüper Loto sonuçları - 16 Ağustos 2018 Süper Loto kazandıran numaralar

Süper Loto sonuçları - 16 Ağustos 2018 Süper Loto kazandıran numaralar

16 Ağustos Süper Loto çekilişi sonuçları açıklandı. Bu akşam yapılan Süper Loto çekilişi Milli Piyango resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlandı. İşte Süper Loto 565. Haftası çekilişi...

Süper Loto sonuçları - 16 Ağustos 2018 Süper Loto kazandıran numaralar

Perşembe akşamları gerçekleşen Süper Loto çekilişi için heyecan sona erdi. Peki süper Loto çekilişinde bu hafta kazandıran numaralar hangileri oldu?

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ (16 AĞUSTOS 2018)

9, 11, 12, 35, 49, 52

Süper Loto sonuçları - 16 Ağustos 2018 Süper Loto kazandıran numaralar

Oyunun Özellikleri

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir..