Geri Dön
GündemSüper Loto sonuçları açıklandı! 23 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto sonuçları açıklandı! 23 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenlenen Süper Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Süper Loto'da büyük ikramiye 6 milyon 562 bin 915 TL. İşte, 23 Mart Süper Loto sonuçları...

Süper Loto sonuçları açıklandı! 23 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Süper Loto Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü düzenleniyor. Süper Loto'da büyük ikramiye 6 milyon 562 bin 915 TL. 23 Mart 2021 Süper Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -10-18-24-30-32-46- oldu.

23 MART SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi 23 Mart tarihinde saat 21.30'da başladı. Süper Loto çekilişi canlı ve noter huzurunda gerçekleştirildi. Süper Loto çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından takip edilebildi ve çekiliş sonrası 6 bilen çıkmadı ve ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı 23 Mart Süper Loto çekiliş sonuçları

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Haftanın 3 günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi, www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabiliyor.

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.

Bebek sahilde demirli lüks teknede yangınİstanbul Bebek sahilinde bulunan demirli lüks bir teknede yangın çıktı. Çevrede paniğe neden olan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet