Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı - 1 Ekim Süper Loto'da büyük ikramiye...

Her hafta büyük bir heyecana sahne olan Süper Loto'da 1 Ekim 2020 çekiliş sonuçları belli oldu. Yurt genelinde milyonlarca vatandaşımızın şansını denediği Süper Loto'da kazandıran numaraları bir araya getirdik. İşte 27. hafta Süper Loto çekiliş sonuçlarında çıkan şanslı numaralar, sorgulama ekranı ve daha fazlası...

Süper Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı - 1 Ekim Süper Loto'da büyük ikramiye...

Süper Loto'da 1 Ekim çekilişi bu akşam düzenlendi. Sisal Şans tarafından Salı, Perşembe ve Pazar günlerinin klasiği haline gelen şans oyunu canlı yayında saat 21:30'da gerçekleştiriliyor... Süper Loto'da büyük ikramiye 25 milyon 344 bin 60 TL. Süper Loto'da kazandıran numaralar 4 10 33 39 51 54 oldu.

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI


Süper Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı - 1 Ekim Süper Lotoda büyük ikramiye...Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor.

18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber