Geri Dön

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Her hafta Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları belli oldu. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden bilet sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilecek. İşte Süper Loto'da dün akşamın kazandıran numaraları...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto'da büyük ikramiye 15 milyon 854 bin 101 TL. 26 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran şanslı numaralar - 10 - 11 - 35 - 46 - 49 - 56 - oldu.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto sonuçları açıklandı. 26 Kasım çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilen 14 kişi 23 bin 522 lira 66 kuruş kazandı.

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı 26 Kasım Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

26 Kasım Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da geçekleştirildi.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto artık bayilerin yanı sıra Millipiyangoonline.com adresinde online olarak da oynanabiliyor. Uygulamaya giriş yaparak Süper Loto için internet üzerinden kupon doldurabilirsiniz.

SÜPER LOTO OYNAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Genç İş Adamları heyetini kabulünde açıklamalarda bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. 'Yüksek faize karşı olduğunu' ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum, kimse kusura bakmasın ben bunu anlatmaya devam edeceğim." dedi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet