Geri Dön
GündemSüper Loto'da büyük ikramiye 28 milyon TL! Süper Loto canlı çekiliş saat kaçta?

Süper Loto'da büyük ikramiye 28 milyon TL! Süper Loto canlı çekiliş saat kaçta?

Haftada 3 gün kazanma şansı sunan Süper Loto'nun çekişi bu akşam gerçekleşecek. Büyük ikramiye 28 milyon TL'ye yükselirken Süper Loto'nun çekiliş saati yoğun bir şekilde araştırılıyor. İşte canlı çekilişe dair bilgiler...

Süper Loto'da büyük ikramiye 28 milyon TL! Süper Loto canlı çekiliş saat kaçta?

Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da bugün büyük ikramiye 28 milyon TL... Bu çılgın ödülü kazanmak isteyenler kupan yapmaya devam ederken çekiliş saati ise heyecanla bekleniyor. İşte millipiyangoonline.com adresinden yayınlanacak canlı çekilişe dair bilgiler...

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi 16 Ağustos Pazar akşamı saat 21:30'da canlı yapılacak. Sonuçlar millipiyangoonline.com adresinden duyuruluacak.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin?
Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Kızını parka götüren baba ölmüştü! Şehir eşkıyaları böyle çatıştıŞişli'de kızını parka götürmek isteyen kişinin ölümüyle sonuçlanan çatışmaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde eli silahlı kişilerin rast gele ateş açtığı ve mahalledeki bir kişinin vurulduğu görülüyor. Sıkılan kurşunlarla araçların camları da patlıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet