Geri Dön

Süper Loto'da büyük ikramiye katlanıyor! 23 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye katlanmaya devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen özel çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto 605. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. Süper Loto'da 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye 5. kez devretti

Süper Loto'da büyük ikramiye katlanıyor! 23 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto'da büyük ikramiye katlanmaya devam ediyor. Mill Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto 605. hafta çekilişi dün akşam gerçekleştirildi. 4 haftadır devreden Süper Loto'da dün akşam da altı bilen çıkamyınca büyük ikramiye bir kez daha devretti. Süper Loto'da büyük ikramiye tutarı dün akşam yapılan çekilişin ardından 12.231.864,94 TL'ye ulaştı.

Süper Loto 605. hafta çekilişinde beş bilen 34 kişi 19.514,45 TL, 4 bilen 3.779 kişi 190,35 TL ve son olarak 3 bilen 80.762 kişi 15,05 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Tutuklanarak cezaevine gönderildi.Ankara'da kullandığı otomobilin direskiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu, uygulama noktasında kontrol edilen otomobile çarpıp, 5'i polis, 1'i bekçi toplam 7 kişinin yaralanmasına neden olan alkollü sürücü Abdülkerim G., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Abdülkerim G., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber