Geri Dön

Süpermen uçmaktan korkuyor

Süpermen’i canlandıran oyuncu Henry Cavill uçmaktan korktuğu için özel eğitimli köpeğiyle uçağa biniyor

Süpermen uçmaktan korkuyor

İki yıl önce uçan süper kahraman Süpermen’i canlandıran İngiliz aktör Henry Cavill’ın (31) uçak fobisi olduğu ortaya çıktı. Cavill’ın uçağa bindiği zamanlarda ‘duygusal destek köpeği’ ile seyahat ettiği öğrenildi.
Geçen hafta ABD’nin Los Angeles kentindeki havaalanında, 2013 yapımı Süpermen’in başrol oyuncusu Cavill’i köpeğiyle görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çünkü ünlü aktöre eşlik eden köpeğin normal bir köpek olmadığı anlaşıldı. Köpeğin üzerinde, “Çalışıyor. Evcil hayvan değildir. Duygusal Destek Köpeği” yazılı bir yelek vardı. Kurşundan daha hızlı uçabilen bir süperkahramanı canlandıran Cavill’ın uçak fobisi olması özellikle ünlü aktörün hayranlarını şaşırttı. Amerikan Ulaştırma Bakanlığı, uçak korkusu olan kişilerin köpekleriyle birlikte seyahat etmesine olanak sağlıyor.
Kişilerin köpekle seyahat edebilmesi için doktorlarından, “Kişinin zihin sağlığı veya tedavisi için hayvan gereklidir” yazılı bir belge alması gerekiyor.

İstanbul'da kar yağışı başladı! İşte ilk görüntüler...Meteoroloji'den peş peşe gelen kar uyarılarının ardından, Türkiye'nin birçok bölgesi beyaza büründü. İstanbul'da da beklenen kar yağışı Anadolu yakasında etkisini gösterdi ve ilk görüntüler gelmeye başladı. Peki İstanbul'da kar yağışı ne kadar sürecek? İşte tüm bilgiler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet