Geri Dön
GündemSuriye'den dönen Özel Harekatçılar, mehteran takımıyla karşılandı

Suriye'den dönen Özel Harekatçılar, mehteran takımıyla karşılandı

Suriye’nin El Bab kentinde Barış Gücü Harekatı kapsamındaki görev süresini tamamlayan 241 Jandarma Özel Harekat personeli, Adıyaman’a dönüşü sırasında Besni ilçesinde mehteran takımı tarafından karşılandı.

Suriye'den dönen Özel Harekatçılar, mehteran takımıyla karşılandı

Barış Gücü Harekatı kapsamında Suriye’nin El Bab kentinde 6 ay boyunca görev yapan Adıyaman İl Jandarma Komutanlığı Özel Harekat Tabur Komutanlığı’nda görevli 241 Jandarma Özel Harekat personeli, Besni ilçesinde mehteran takımı ve vatandaşlar tarafından karşıladı. Karşılamada bulunan Besni Kaymakamı Nazlı Demir, “Sizlerin sayesinde bizler buralarda rahat uyuyoruz. Rabbim gücünüze güç katsın. Allah hainlere fırsat vermesin. Bu bayrak inmeyecek, ilelebet bu devlet ve bu millet yaşayacak. Sizler gurur kaynağımızsınız” dedi.

Suriyeden dönen Özel Harekatçılar, mehteran takımıyla karşılandı

Mehter takımı tarafından karşılanan Özel Harekat personeli, bir süre dinlendikten sonra Adıyaman'a hareket etti.

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Maraş, KKTC’nin itici gücü"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ta Maraş’ın açılmasının ekonomi ve turizm açısından KKTC’ye faydaları olacağını belirterek, "Maraş KKTC’nin bir itici gücü olarak orada duruyor.” dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler