Geri Dön

Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu! İşte Survivor 2019 ilk fragmanı

TV8'in fenomen yarışması Survivor ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Büyük bir heyecanla beklenen Survivor 2019'un yarışmacıları da belli oldu. İşte Survivor 2019 yarışmacıları listesi ve Survivor 2019'un ilk fragmanı...

Survivor 2019 yarışmacıları belli oldu! İşte Survivor 2019 ilk fragmanı

Survivor 2019 için geri sayım sürerken yapımcı ve sunucu Survivor'da yarışacak olan isimleri ınstagram hesabından duyurdu. Survivor'da bugüne kadar iki yarışmacının ismi açıklanırken dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Survivor 2019 Türkiye takımında yarışacak olan isimlerde belli oldu. Peki Survivor 2019'da hangi isimler yer alıyor.

Survivor'da bu yıl Türkiye takımında Milli Antrenör, Yüzücü, Güreşçi, Croossfit antrenörleri yer alıyor. İşte Survivor 2019 yarışmacıları...

SURVİVOR 2019 YARIŞMACILARI

SURVİVOR 2019 YARIŞMACILARI

Hakan Kanık
Sude Burcu
Yusuf Karakaya
Seda Ocak
Bora Edin
Ecem Onaran
Hikmet Tuğsuz
Kader Karakaya
Atakan Işıktutan
Melisa Emirbayer
Büşra Yalçın
Okay Köksal

2019 yılında Türkiye - Yunanistan yarışmasına şahit olacağımız Survivor'da Masterchef'ten tanıdığımız Hakan Kanık, milli sporcu Sude Burcu, profesyonel dövüştü Yusuf Karakaya, eski milli atlet ve antröner olan Seda Ocak, crossfit antrenörü Bora Edin, antrenör Ecem Onaran, güreş antrenörü Hikmet Tuğsuz, atlet Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, yüzücü Melisa Emirbayer, voleybolcu Büşra Yalçın ve milli güreşçi Okay Köksal yer alacak.

İzmir'de aile sağlık merkezinde hemşireye darpİzmir'in Bayraklı ilçesinde bir şahıs, davalık olduğu doktorun bulunduğu aile sağlık merkezini bastı. Aile sağlık merkezinin camlarını kıran saldırgan, burada bir hemşireyi de darbetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber