Geri Dön

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor 2020'ye sürpriz isim!

Survivor için geri sayım sürüyor. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler konsepti ile ekrana gelecek olanSurvivor 2020'de yarışacak olan ünlü isimler birer birer açıklanmaya devam ediyor. İlk ismi açıklanan Ersin Korkut'un ardından bir isim daha Survivor'a katılacağını duyurdu. Peki Survivor 2020 ne zaman başlayacak?

Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor 2020'ye sürpriz isim!

Survivor konusunda heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın uzun bir dönemdir yürüttüğü Survivor Türkiye projesi bu sene Ünlüler-Gönüllüler formatında ekrana gelecek. Ünlü isimler arasında ilk ismi açıklanan isim Ersin Korkut olurken ikinci isim ise Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan olarak belirlendi. Peki Survivor 2020 ne zaman başlayacak?

SURVİVOR 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor yeni sezon tarihi henüz açıklanmadı. Fakat geçtiğimiz Survivor sezonlarının yayın tarihi göze alındığında Survivor 2020'nin Şubat ayında başlayacağı tahmin ediliyor.

SURVİVOR 2020 YARIŞMACILARI KİMLER?

Survivor 2020 yarışmacılarından iki kişinin kim olduğu Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2020'nin Ünlüler takımında mücadele edecek isimler, Ersin Korkut ve Uğur Pektaş olduğu duyuruldu. Son olarak duyurulan isim ise Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan olarak açıklandı

Survivor 2020 ne zaman başlayacak Survivor 2020ye sürpriz isim

 

Çatıdan düşerek ölen kardeşler mahalleyi yasa boğduVan'ın merkez İpekyolu ilçesinde uydu çanağını onarmak için çatıya çıkan Yıldız ve Cumali Tekin kardeşler, kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet