Geri Dön
GündemSurvivor Elif kimdir? Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Elif Yıldırım Gören yaşı ve ilgilendiği spor...

Survivor Elif kimdir? Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Elif Yıldırım Gören yaşı ve ilgilendiği spor...

Survivor 2020'de Ünlüler takımında yarışan isimler arasında bulunan Elif Yıldırım Gören'in hayatı merak konusu oldu. Survivor Elif Yıldırım Gören kaç yaşında, hangi sporla ilgileniyor? İşte Survivor'da başarılı performans sergileyen Elif hakkında merak edilenler...

Survivor Elif kimdir? Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Elif Yıldırım Gören yaşı ve ilgilendiği spor...

Survivor 2020 bu akşam 4. bölümüyle ekrana geliyor. Yarışmacılar hakkında bilgilenmek isteyenler ise merak ettiği yarışmacıyı internet üzerinden araştırıyor. Büyük ilgi gören Survivor yarışmacıları arasında Eli Yıldırım Gören de bulunuyor. Peki Survivor Elif Yıldırım Gören kimdir? Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Elif hangi sporla ilgileniyor? İşte Survivor Elif hakkında merak edilenler...

SURVİVOR ELİF YILDIRIM GÖREN KİMDİR?

Elif Yıldırım Gören, 14 Şubat 1990 yılında Bursa'nın İznik ilçesinde doğmuştur. 400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucudur. 1.70 boyunda ve 55 kilo olan Elif Gören, Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro tarafından çalıştırılan ENKA Spor Kulübü üyesidir.

Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları'ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olmuştur.

Manavgat'ta tedavi parası yanan kanser hastası kadının yüzü destek telefonlarıyla güldüAntalya'nın Manavgat ilçesindeki orman yangınında evi kullanılamaz hale gelen ve tedavisi için biriktirdiği parasını da kaybeden Cemile Öner, Türkiye'nin dört bir yanından gelen destek telefonlarıyla mutlu oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet