Geri Dön

Survivor Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim'in yaşı kaç, nereli?

Survivor Evrim Keklik kimdir? Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan ve renkli karakteriyle sevilen Evrim Keklik kaç yaşında? Survivor'ın Gönüllüler takımında mücadele eden isim olan Survivor Evrim Keklik nereli? İşte Survivor Evrim'in hayatına dair bilinenler...

Survivor Evrim Keklik kimdir? Survivor Evrim'in yaşı kaç, nereli?

Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelen Survivor yarışmasında heyecan dorukta. Birbirinden hırslı yarışmacıların bulunduğu Survior'da her geçen gün şartlar zorlaşıyor. Survivor 2020 sezonu Ünlüler - gönüllüler formatıyla yayınlanması ardından izleyenlerde merak arttı. Peki survivor Gönüllüler takımında yarışan Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında, nerelidir? İşte Survivor Evrim birografisi...

SURVİVOR EVRİM KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

MSB, 'TurAz Kartalı Tatbikatı'ndan görüntü paylaştıMilli Savunma Bakanlığı, Azerbaycan'da devam eden 'TurAz Kartalı Tatbikatı'ndan görüntü paylaştı. Askerlerin, tatbikattaki askeri uçak ile helikopterden indiği anlar görüntüde yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber