Geri Dön

Survivor Evrim kimdir, yaşı ve boyu kaç? Survivor Evrim aslen nereli, instagram hesabı var mı?

Survivor Evrim Keklik kimdir? Survivor 2020 Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında bulunan ve renkli bir karaktere sahip olan Evrim Keklik hakkında meraklı arayış başladı. Survivor izleyicisi tarafından Evrim nereli, boyu ve yaşı kaç? Survivor Evrim instagram hesabı var mı? soruları yoğun ilgi görüyor. İşte Survivor Evrim biyografisi...

Survivor Evrim kimdir, yaşı ve boyu kaç? Survivor Evrim aslen nereli, instagram hesabı var mı?

Survivor 2020'de heyecan dinmiyor. TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor bu yıl Ünlüler - Gönüllüler formatında yaşanıyor. Hem Ünlüler takımı hem de Gönüllüler takımı yarışmacılarının merak edildiği Survivor'da Gönüllüler takımında bulunan Evrim Keklik hakkında da arayış sürüyor. Peki Survivor Evrim kimdir, kaç yaşında? Survivor Evrim aslen nereli? İşte Survivor 2020 yarışmacısı Evrim Keklik hakkında merak edilenler...

SURVİVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 Gönüllüler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kendisini şu şekilde tanımlıyor:

SURVİVOR EVRİM BOYU KAÇ?

Survivor Evrim'in boyu 1.67.

SURVİVOR EVRİM KAÇ YAŞINDA, ASLEN NERELİ?

"Merhaba, ben Evrim Keklik, 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum, ilkokul 1. sınıfta Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti.

Sonrasında yaşadığım talihsizlik sebebiyle, omzumda oluşan sakatlığın tedavisi uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım. Bu sırada, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim.

Üniversitede 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdüğü için İstanbul'a, yani ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyine başladım.1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yüzme antrenörlüğüne de devam ediyorum."

 

Otobüsü durdurdu, binmek yerine ayakkabılarının iplerini bağladıMERSİN'in Tarsus ilçesinde şehiriçi yolcu taşımacılığı yapan özel halk otobüsünü durduran bir gencin, binmek yerine kapı eşiğinde ayakkabılarının iplerini bağlayıp yoluna yaya olarak devam etmesi ilginç görüntüler oluşturdu. Şoförü sinirlendiren olay, duraktaki bir vatandaşın cep telefonu ve otobüsün kameralarına farklı açılardan yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber