Geri Dön

Survivor Gizem Birdan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Survivor'a sonradan katılan Gizem Birdan hakkındaki bilgiler kontrol edilmeye devam ediliyor. Yarışmada dikkat çeken isimlerden biri olan yarışmacının biyografisi araştırılırken 'Survivor Gizem Biran kimdir? Kaç yaşında ve nereli?' sorusu sıkça yöneltiliyor.

Survivor Gizem Birdan kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Survivor Gizem Biran kimdir? Kaç yaşında ve nereli? sorusu sürekli sorulurken birleşme partisinde bu soru bir hayli yoğun bir şekilde yöneltildi. İşte yarışmacı hakkındaki bilgiler...

GİZEM BİRDAN KİMDİR?

5 Ağustos 1992, İstanbul'da doğdu. 10 yaşında Bakırköy Spor Kulübü'nde basketbola başladı ve 24 yaşına kadar aktif olarak basketbol oynadı.

8. sınıfta Oğuz Kaan Koleji'nden burs alarak liseyi de İstanbul'da bitirdi. Sonrasında, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile anlaştı ve 1 sene Bursa'da oynadı, devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu kazandı ve eğitimini orada tamamladı.

Üniversiteden sonra "Kocamın Ailesi" dizisinde 30 bölüm yer alan Survivor Gizem, 2 sene E.S.E.K tiyatrosunda Ex S oyununda da performans sergiledi. En son "Şahin Tepesi" adlı dizi ile seyirciyle buluşan Gizem Birdan'ın birkaç reklam projesinde de yer aldığı biliniyor.

Bursa'da yatak odasına giren hırsız kabus yaşattıBursa’da sokak kısıtlamasına rağmen gece yarısı ev sahiplerinin uyuduğu sırada eve giren hırsız, 200 bin liralık altın ve bir miktar parayı alıp kayıplara karıştı. Hırsızın eve giriş ve çıkış anları kameralara yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet