Geri Dön

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Gönüllüler Takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020 yarışmacıları hakkında meraklı arayış başladı. TV8 kanalının ilgiyle takip edilen edilen yarışması Survivor'ın yeni sezonu bu akşam başlıyor. Survivor Gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı'nın özel hayatı ve yaşı merak konusu oldu. Peki Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Gönüllüler Takımı yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Survivor yarışmasının yeni sezonu için büyük heyecan yaşanıyor. Bu akşam 20:00'de ekrana gelecek olan Survivor Ünlüler - Gönüllüler sezonundaki yarışmacılar, izleyici tarafından merak ediliyor. Survivor'ın 2020 sezonunda yarışan ve Gönüllüler takımında ter döken isimlerden biri olan Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Survivor Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenler...

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

 

Caddede yarışırken sivil polis aracına çarptılar: 2'si polis 3 yaralıAdana'nın Seyhan ilçesinde sürücüleri caddede yarışan minibüs ve otomobil zincirleme kazaya neden oldu. Kazada, minibüsün sürücüsü ve çarptığı sivil emniyet aracındaki 2 polis hafif yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber