Geri Dön
GündemSurvivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Bu akşam Survivor'da Voleybol rövanşı var. Nisa Bölükbaşı Acun Ilıcalı'nın rakibi olacak. Karşılaşmanın sonucu merakla beklenirken özelikle karşılaşma esnasında 'Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir?' sorusu sıklıkla sorulacak. İşte Nisa'nın biyografisi...

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Nisa Bölükbaşı zaman zaman Survivor'a damga vuran isimlerden... Yarışmada son zamanlarda agrasif tavırlarıyla gündeme gelen Nisa bugün voleybol rovanşında Acun Ilıcalı'nın rakibi olacak. Peki, Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

NİSA BÖLÜKBAŞI'NİN BİYOGRAFİSİ

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Ön safta mücadele ettiği koronavirüsü yendi, sadece kurallara uyulmasını istediİZMİR'de, koronavirüsü yenerek sağlığına kavuşan 112 sağlık personeli 43 yaşındaki Olcay Demirci, son günlerdeki vaka artışına dikkat çekerek, Maske, mesafe ve hijyene her zaman dikkat etmekte fayda var. Vakalar son günlerde ciddi oranda arttı. Biraz daha dikkat edersek, toplum olarak bunu yenebiliriz diye düşünüyorum dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet