Geri Dön

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Bu akşam Survivor'da Voleybol rövanşı var. Nisa Bölükbaşı Acun Ilıcalı'nın rakibi olacak. Karşılaşmanın sonucu merakla beklenirken özelikle karşılaşma esnasında 'Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir?' sorusu sıklıkla sorulacak. İşte Nisa'nın biyografisi...

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Nisa Bölükbaşı zaman zaman Survivor'a damga vuran isimlerden... Yarışmada son zamanlarda agrasif tavırlarıyla gündeme gelen Nisa bugün voleybol rovanşında Acun Ilıcalı'nın rakibi olacak. Peki, Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

NİSA BÖLÜKBAŞI'NİN BİYOGRAFİSİ

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Yeni kredi paketinin neler getirdiğini canlı yayında açıkladı!Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor. Peki bu paket ne vatandaşa ne getiriyor. Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Ferman tek tek açıkladı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber