Geri Dön

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, nereli, ne iş yapıyor? - Survivor Nisan kaç yaşında, boyu kaç, mesleği nedir?

TV8 kanalının ilgilye takip edilen yarışması Survivor'da heyecan dorukta. Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında? Survivor 2020 Gönüllüler takımında bulunan Survivor Nisa Bölükbaşı nereli? İşte Survivor'da başarılı performansıyla dikkat çeken Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenler...

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, nereli, ne iş yapıyor? - Survivor Nisan kaç yaşında, boyu kaç, mesleği nedir?

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan Nisa Bölükbaşı kaç yaşında ve nereli? İzleyici tarafından merak edilen Survivor yarışmacılarının hayatı tek tek araştırılıyor. İşte Survivor Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenler...

SURVİVOR NİSA KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Tekirdağ’da nesli tehlikedeki Alaca Sansar bulunduNesli tehlike altında bulunan Alaca Sansar Tekirdağ’da bir evin köşesine sıkışmış halde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber