Geri Dön

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı aslen nereli?

Survivor'da Gönüllüler takımında mücadele eden isimler arasında yer alan Nisa Bölükbaşı kimdir sorusu Survivor'ı takip eden izleyiciler tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Survivor performans tablosunda üst sıralar içerisinde yer alan Nisa Bölükbaşı Gönüllüler takımının başarılı isimleri arasında yer alıyor? İşte Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenler...

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Nisa Bölükbaşı aslen nereli?

Nisa Bölükbaşı, Survivor Gönüllüler takımında mücadele eden isimler arasında yer alıyor. Survivor'da iddialı isimler arasında yer alan Nisa Bölükbaşı, Prag'da dünyaya geldi. Sporun birçok dalı ile küçük yaşlarından bu yana ilgilenen Nisa Bölükbaşı Survivor genel performans tablosunda ilk 4 içerisinde yer alıyor.

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

 

 

 

Bakan Koca’dan corona virüsten hayatını kaybeden güvenlik görevlisi için paylaşımSağlık Bakanı Fahrettin Koca, corona virüsten hayatını kaybeden güvenlik görevlisi Murat Çidam için paylaşım yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber