Geri Dön

Survivor ödül oyununu kim kazandı? (13 Mart)

Survivor'ın 18. bölümü dün akşam ekrana geldi. Dün akşam yarışmacılar erzak oyunu için karşı karşıya geldi. Büyük bir heyecanın yaşandığı yarışmada bir takım ödüle ulaştı. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Survivor ödül oyununu kim kazandı? (13 Mart)

 

Surivvor'da heyecan devam ediyor. Dün akşam yarışmada Ünlüler ve Gönüllüler erzak oyununa çıktı. Dünkü bölümü kaçıranlar şimdi Survivor ödül oyununu kim kazandı? diye soruyor.

ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Oyunu kazanan takım, kişi başına beş patates ve yeşil mercimek alacaktı. Parkurda kıyasıya bir mücadele vardı. Oyuna Ünlüler takımı hızlı başladı ve öyle de bitirdi. Ünlüler 10'a 6 yarışmadan galip ayrıldı.

ACUN ABİ İLE KAPIŞIRIM

Survivor'a damga vuran ünlü oyuncu Ersin Korkut adından söz ettirmeye devam ederken dünkü erzak oyununda Oyunu kazanıp takımına bir puan kazandıran Ünlülerden Ersin, "Acun abi ile kapışırım" diyerek Acun Ilıcalı'ya meydan okudu.

GÖNÜLLÜLER ZİYAFET ÇEKTİ

Erzak oyunu sonrasında ise Ünlüler ile Gönüllüler takımı, Anlat Bakalım oyunu çıktılar.Bu eğlenceli oyundan galip çıkan taraf Gönüllüler olunca ziyafet çektiler. 

 

 

 

UN Women’dan kadınlara yönelik şiddetle mücadele kampanyasıBirleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women), 16 Günlük Aktivizm – Kadınlara Yönelik Şiddete Son Kampanyası kapsamında bu sene kadınlara ve kız çocuklarına yönelik siber şiddete dur diyecek 1 milyon kişi arıyor. 25 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan kampanya, herkesi www.atesbocekleri.info sitesinde siber şiddet ile ilgili testi çözmeye ve arkadaşlarını meydan okumaya (challenge) davet ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet