Geri Dön

Survivor Sema Apak kimdir? İşte detaylar...

Özellikle hız ve hızlanma gereken yarışlarda önem kazanacak olan Survivor Sema Apak, bu yıl çok konuşulacak isimler arasında yer alıyor. Sema Apak, Survivor'ın ilk bölümünde dikkat çeken isimlerden biri oldu. Peki Survivor Sema Apak kimdir?

Survivor Sema Apak kimdir? İşte detaylar...

Sema Apak, Milli Takım başarıları ile Survivor 2017 yarışmasında isminden çokça söz ettirecek yarışmacılar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan isimlerinden olan Nagihan Karadere’ye benzetilen Sema Apak’ın ıssız adada oldukça iyi bir performans sergileyeceğine yönelik beklentiler var. 2017 Survivor Ünlüler yarışmacısı, Sema Apak kimdir? Hayatı ve kariyeri hakkında tüm detaylar haberimizde...SEMA APAK KİMDİR?

Sema Aydemir-Apak Tayfun Akgün'ün antrenörlüğündeki Enkaspor'un atletidir. Sema Aydemir-Apak geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir-Apak Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir.

Sema Aydemir-Apak, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara'da yapılan yarışta 56.62sn'lik derecesiyle elde etmiştir.

2004 Atina Olimpiyat Oyunları'nda bronz madalyası bulunun Türk çekiç atma sporcusu Eşref Apak ile evlidir. Sema Aydemir-Apak Eşref Apak çiftinin Ali isminde bir çocukları bulunmaktadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sakarya'daki patlama ile ilgili açıklamaSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan Sakarya'nın Hendek ilçesinde meydana gelen havai fişek patlamasına ilişkin son dakika bilgilerini paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, fabrikada 189 personelin olduğunu bildirdi. Yaralı sayısı 1'i ağır olmak üzere 74 kişinin olduğunu açıkladı. Vefat sayısının ise 2 olduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber