Geri Dön

Survivor Yasin nereli, kaç yaşında? Survivor Yasin Obuz evli mi?

Survivor 2020 yarışmacıları arasında bulunan ve başarılı performansıyla son 4'e kalan isimler arasında yer alan Yasin Obuz, izleyici tarafından merakla araştırılıyor. Survivor Yasin'in nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu araştırılıyor. Peki Survivor Yasin evli mi? İşte Survivor Yasin'in biyografisi haberimizde...

Survivor Yasin nereli, kaç yaşında? Survivor Yasin Obuz evli mi?

Survivor Ünlüler - Gönüller sezonunda yarışmaya devam eden yasin Obuz, başarılı performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl MasterChef Türkiye'de yarışan Yasin Obuz, bu yıla Survivor ile damga vurdu. Peki Survivor Yasin kimdir? İşte Survivor Yasin hakkında merak edilenler...

SURVİVOR YASİN KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

21 Kasım 1988’de Diyarbakır'da doğan ve 3 kardeşi olan Yasin Obuz, çocukluğundan bu yana spor yapıyor.

İlk spor lisansı 1998'de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı. Bunların yanı sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbol da oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nde okuyan Obuz, üniversite yıllarında ise spor olarak fitness yaptı.

Üniversitede mutfağa merak saldığı için yemek yapmayı öğrenmeye başladı. Yemek yaparken mutlu olduğunu fark eden Yasin, bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Gittiği ülkelerin mutfak kültürlerini, eğlence tarzlarını, yaşayış biçimlerini gözlemledi. Şimdi kendisine ait küçük bir işletmesi var.

Geçen sezon Masterchef yarışmasına katılan Yasin bu şekilde Survivor'a seçildi.

3 yıldır aranan uyuşturucu taciri akraba evinde yakaladıDenizli’de, uyuşturucu madde imalatı ve ticareti suçlarından 13 yıl hapis cezası bulunan ve 3 yıldır arama çalışmaları devam eden kadını jandarmanın dedektifleri olan JASAT timleri tarafından saklandığı akrabasının evinde yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber