Geri Dön

Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayları...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan bu akşam 85. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam dokunulmazlığın sahibi takım ve eleme adayları belli oldu. İşte Survivor 85. yeni bölümde yaşananlar...

Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Survivor'da eleme adayları...

Survivor'da heyecan iyice tırmanmaya başladı. Yeni sezonuyla da büyük beğeni toplayan Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanadı ve eleme adayları belli oldu. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor'da 85. yeni bölüm ilk olarak iletişim oyunları ile başladı. Ödülün ailelerle mesajlaşmak olduğu zorlu oyunları erkeklerde Emre, kadınlarda ise Seda kazandı. Ödülü kazananlardan Emre, ödüle Yusuf'u, Seda ise Büşra'yı götürdü

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam iletişim oyunu sonrası haftanın 2. dokunulmazlığı oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Siyah takım, ikinci dokunulmazlığı da 10-7 kazanmayı başararak dokunulmazlığı kazanmış oldu. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adaylarının Beyaz takımdan olacağı belli oldu.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu hafta eleme adayları Beyaz takımdan oldu ve bu isimler Büşra Yalçın ve Okay Köksal oldu...

SURVIVOR 86. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen yarışma Survivor'ın 86. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Antalya'da vatandaşlar dev dalgalarla fotoğraf çekilebilmek için sahile akın ettiAntalya ve ilçelerine yapılan meteorolojik uyarının ardından, hızı saatte 85 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili'nde 5 metre boyunda dev dalgalar oluştu. Sahil bandında yürüyüş yapanlar dev dalgaların önünde fotoğraf çekilerek anı ölümsüzleştirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet