Geri Dön

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan bu akşam 23. yeni bölümüyle ekranlara geldi. TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam dokunulmazlığın sahibi takım ve eleme adayları belli oldu. İşte Survivor 23. yeni bölümde yaşananlar...

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor'da heyecan iyice tırmanmaya başladı. Yeni sezonuyla da büyük beğeni toplayan Survivor'da bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanadı ve eleme adayları belli oldu. Peki Survivor'da dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?

Survivor'da 23. yeni bölüm ilk olarak iletişim oyunları ile başladı. Ödülün ailelerle mesajlaşmak olduğu zorlu oyunları erkeklerde Okay Köksal, kadınlarda ise Sude Burcu kazandı. Ödülü kazananlardan Okay, ödüle Sabriye ve Atakan'ı götürürken, Sude ise Seda ve Melisa'yı götürdü

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam iletişim oyunu sonrası haftanın 2. dokunulmazlığı oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Türkiye takımı, ikinci dokunulmazlığı da 10-6 kazanmayı başararak dokunulmazlığı kazanmış oldu. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adaylarının Yunanistan takımından olacağı belli oldu.

Survivor'da haftanın dokunulmazlık sembolü ise Acun Ilıcalı tarafından Sude'ye verildi.

Yunan takımında kadınlar arasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Afroditi olurken, erkekler arasında ise Vasilikos kazandı.

SURVIVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da eleme öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı ve Acun Ilıcalı: "Kurala göre Yunan takımında bu akşam erkekler aday olmak zorunda çünkü kadın erkek sayılarının arasında ikiden fazla olmamalı" açıklamasını yaptı.

Eleme adayları ise konsey sonrası ilk olarak Yunan takımının yaptığı oylama sonucu Tony Stavratis olurken, ikinci eleme adayını ise erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Vasilikos'un belirledi ve bu isim de Spyros Gourdoupis oldu.Haftanın son eleme adayını ise kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Afroditi söyledi ve bu isim de Vasilis Simos oldu...

At arabasıyla götürdüler! 4 ton...Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir iş yerinden at arabasıyla yaklaşık 4 ton demirin çalındığı iddia edildi. O anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet