Geri Dön

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu. TV8'in reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım ve haftanın eleme adayları açıklandı. Peki Survivor'da bu hafta eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan bu akşam 27. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bu sezon da büyük bir ilgiyle izlenen Survivor 2019'da haftanın dokunulmazlığı kazanan takımı belli oldu. Peki Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

İLETİŞİM OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor'da 27. yeni bölüme iletişim oyunuyla başlandı. Ödülün yarışmacıların hayranlarından gelen mesajların okunacağı ve film izleme hakkı olduğu oyunu erkeklerde Okay Köksal, kadınlarda ise Seda Ocak kazanmayı başardı. Oyunu kazananlardan Okay, Büşra ve Yusuf'la, Seda ise Sude ve Hikmet'le ödülü paylaştı...

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da dün oynanan ilk dokunulmazlığı Yunanistan takımı 10-6 skorla kazanmış ve gözler bu akşam oynanacak 2. dokunulmazlık oyununa çevrilmişti. Dünkü oyunndan daha büyük bir heyecana sahne olan bu akşamki ikinci dokunulmazlık oyununu ise Türkiye takımı kazandı ve final etabına gidildi.

Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takımı belirleyecek final dokunulmazlık oyununu ise Yunanistan 3-1 kazanmayı başardı ve dokunulmazlık Yunanistan takımının oldu...

BİREYSEL DOKUNULMAZLIKLARI KİMLER KAZANDI?

Dokunulmazlığın Yunanistan takımına kaybedilmesi sonrası Türkiye takımı arasında bireysel dokunulmazlık oyunları oynandı. Türkiye takımında erkeklerde bireysel dokunulmazlığı Yusuf Karakay kazanırken, kadınlarda ise kazanan Büşra Yalçın oldu...

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da Türkiye takımı arasında yapılan konsey sonrası eleme adayları belli oldu. Yapılan oylama sonucunda ilk eleme adayı Atakan Işıktutan oldu. İkinci eleme adayı ise kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Büşra Yalçın'ın söylediği Hakan Kanık olurken, erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Yusuf Karakaya, Bora Edin'i haftanın üçüncü eleme adayı olarak söyledi.

Böylelikle eleme adayları; Atakan, Hakan ve Bora oldu...

Mersin'de inanılmaz olay! 1 geline 2 damatMersin'de, evlenme vaadiyle kandırdıkları 2 kişiyi aynı gün aynı saatte "kız isteme" merasimi için eve çağırdılar. Kapıya damat adayları dolandırıldıkları anlayınca hayatlarının şokunu yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet